עולם הטבק מעלה עשן כבר דורות על דורות ולא חדל.

אולם מדי פעם מבליח איזה ניצוץ מבריק הנותן טעם (וריח) של חדשנות, גם לענף העתיק הזה. את זה למדנו מפיו של מר טבק, ניר בן יקר, הבעלים של חברת א.ב תמוז, בראיון מעניין בחנותו בקניון שרונים (אחת משלוש חנויות הארץ).

אז מה החידוש, ניר, בשדה הטבק?

"גלגול טבק גם הוא בעל וותק רב אבל יש לנו משהו מיוחד להציע הפעם, מכונת גלגול סיגריות באופן ידני, זה פשוט, קל, מהיר, פחות מזיק לבריאות ו… הרבה יותר זול".

מה זה?

"זוהי קופסא נחמדה שעולה חד פעמי 40 ש"ח, מכניסים לקופסאת הפלא הזו פילטר, טבק ונייר מעולה, סוגרים את הקופסא והופ, מתגלגלת ליד סיגריה מושלמת, תהליך של כ 20 שניות, ואפילו מין עיסוק נחמד לשעת שיעמום. ואפשר גם לאחסן בקופסא הזו6 סיגריות למצבי חירום".

ומה עוד יתרונות בזה?

news-308x231"יש לנו המון מוצרי טבק: סיגרים, מקטרות, מצתים וכמובן סיגריות רגילות. אבל הטבק שלנו המיובא רובו טבק אורגני וחלקו טבק נטורל, הטבק האורגני לא מרוסס לא בשדות ולא בתהליך העיבוד. וזה פחות מזיק מטבק תעשייתי של הסיגריות. סוגי ה'מניטו' 'יומה' ו'דומינגו' אורגניים 100%, הטבק שלנו טרי תמיד בשל התחלופה התמידית .

ויש כמובן טעמים שונים,דוגמאת טבק 'וירגינייה', עם עקצוץ קל בלשון או 'ברלי' פחות חזק. וגם הנייר שלנו נקי יותר ונטול חומרים מזיקים, כמו נייר גלגול רגיל. ועוד משהו, סגריה מגולגלת יכולה להיכבות גם באמצע העישון אז אפשר להפסיק ואח"כ להמשיך.ובכלל, עצם העיסוק הזה מפחית את כמות העישון, יתרון בריאותי בפני עצמו".

אני רואה שעשית דוקטורט על הטבק על כל היבטיו?

"אני נותן שירות אישי ללקוחות, מייעץ ומתאים לכל אחד לפני צורכיו ורצונותיו.

זה המקצוע שלי כבר עשר שנים, אני בהחלט מומחה".

והמחירים, ניר?

"מלבד כל היתרונות הנ"ל, הנה דוגמא למחירים: שקית טבק מספיקה בין 50 ל 80 סיגריות, עלותה בין 28 ל 50 ש"ח, בהתאם לגרם.

בפקט יש חמש שקיות כולל ניירות בעלות של 139.90 ( פקט מספיק לפחות ל 250 סיגריות).

סיגריות רגילות עולות 250 ש"ח ל 200 סיגריות, הנה ההבדך העצום, והנזק המופחת איפה הוא?"

 

אז אם אתם כבר מעשנים, לפחות תגלגלו אותן. פחות מזיק והרבה יותר זול, תוכלו להתרשם באתר "תמוז סיגר" באופן חזותי.

כתב וצילם: דוד בן אשר.

 

**מחירי הטבק והפקטים בהתאם למבצעי החודש של החנות, ומשתנים מעת לעת.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit