סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית מגי

סיגריה אלקטרונית הינה מכשיר אידוי חשמלי לצריכה של ניקוטין או חומרים פעילים שונים אחרים המגיעים בצורת נוזל, " פוד" (קפסולה)  או סיגריה. סיגריה אלקטרונית מוצאת כתחליף לסיגריה הקונבנציונלית ומספקת מראה ותחושה הדומים לעישון. כיום ניתן למצוא נוזל לסיגריה אלקטרונית במגוון טעמים וניחוחות, ובתרכובות שונות כמו ה"סולטניק" נוזל מליחי המעביר את הניקוטין בצורה קלה יותר למאדה. לא הוכח שקיים נזק עישון פאסיבי בסיגריה האלקטרונית, והחוק אינו אוסר את השימוש בה במקומות ציבוריים, למעט טיסות, שם לא ניתן לעשות בהן שימוש בגלל הנוזל. 

מאגי Magi

סיגריה אלקטרונית חדשה ובלעדית לתמוז סיגר. סיגריה עוצמתית בעלת סוללה בנפח 240MAH. עיצוב קומפקטי (52 גר') ומגיעה בצבעים: אפור, שחור,כחול ואדום. פודים הניתנים למילוי בכל נוזל שתרצו, כל פוד מכיל 1ML נוזל (260 שאיפות) כקופסא וחצי של סיגריות. נוחה וקלה לשימוש ללא כפתורים. 

Magi

ולאדין Vladdin

ולאדין סיגריה אלקטרונית פופולרית מאוד בעיצוב חדשני. קטנה קומפקטית וניידת. קלה לשימוש ומתאימה לכל אחד. לואדין מערכת חימום קרמית, ופודים נשלפים אותם לפי העיצוב המקורי אמורים למלות במילוי  NIC SALTS ( נוזל לסיגריה אלקטרונית עם מלח) , אך ניתן להשתמש בכל נוזל לסיגריה אלקטרונית. נפח הסוללה הוא 350mAH והיא נטענת באמצעות USB. ולאדין סיגריה אלקטרונית קלה מאוד במשקל 20 גרם בעל עיצוב ארגונומי ותאורת לד הנדלקת בעת פעולת האידוי ( ללא צג ) וללא כפתורים. את הפודים ניתן למלא בכמות של 1.5ml נוזל. הולאדין עוצמתית ומוציאה כמות גדולה של עשן ביחס לגודלה.   

ולאדין
סיגריה אלקטרונית ולדין

JUSTFOG

סיגריה אלקטרונית מדרום קוריאה, מגיעה עם קליפס מחובר המאפשרת לחבר לבגד או לשרשרת. עובדת עם פודים הניתנים למילוי בנפח של 1.7ml . נפח הסוללה של 650mAH והיא נטענת על ידי USB. על מנת להפעיל יש ללחוץ על הכפתור -4 פעמים ולשאוף.  

Justfog
סיגריה אלקטרונית ג'אסט פוג

ג'ול JUUL

סיגריה אלקטרונית ג'ול נוצרה על ידי ג'יימס מונסיינס ואדם בואן, שחזונם היה לשפר את איכות חייהם של מעשנים. שניהם עישנו סיגריות שנים רבות, אך היו בלתי מרוצים מהנזקים הבריאותיים והחברתיים של ההרגל, הם טענו שבמשך מאה, תעשיית הסיגריות לא התפתחה וראו בכך הזדמנות יוצאת דופן ליצור אלטרנטיבה בר קיימא. כיום ג'ול הינה הסיגריה האלקטרונית הנמכרת ביותר בארצות הברית. את הפודים אין צורך למלא ואינם מעוצבים למילוי, הם מגיעים מלאים במגוון טעמים. לג'ול מערכת חימום חכמה, והיא נטענת על ידי USB. הפודים של ג'ול נקראים "Juulpod" , והם מכילים נוזל לסיגריה אלקטרונית עם מלח וניקוטין, תחת תקני בקרת איכות מחמירים, ומיועדת למעשנים שרוצים להימנע מנזקי הטבק. קלה מאוד לשימוש, ללא כפתורים, מופעלת על ידי שאיפה. ניתן לרכוש ערכה ראשונית הכוללת סיגריה מטען ו-4 פודים.   

ג'ול JUUL
סיגריה אלקטרונית ג'ול JUUL
מכשירים אלו עובדים על פעולת החימום שבעזרתה המכשיר מוציא אדים אשר אותם שואפים.
 
סיגריה אלקטרונית מכילה נוזל אשר בשפה המקצועית נקרא שמן.
את הנוזל ניתן להשיג עם ובלי ניקוטין.
הסיגריה מחממת פטיל לחום גבוהה,אשר מאדה את השמן אותו מעשנים.
 
מחקרים מראים כי שימוש בסיגריה אלקטרונית מזיק לבריאות. ואינו מהווה תחליף לגמילה מעישון.