סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית מגי

סיגריה אלקטרונית הינה מכשיר אידוי חשמלי לצריכה של ניקוטין או חומרים פעילים שונים אחרים המגיעים בצורת נוזל, " פוד" (קפסולה)  או סיגריה. סיגריה אלקטרונית מוצאת כתחליף לסיגריה הקונבנציונלית ומספקת מראה ותחושה הדומים לעישון. כיום ניתן למצוא נוזל לסיגריה אלקטרונית במגוון טעמים וניחוחות, ובתרכובות שונות כמו ה"סולטניק" נוזל מליחי המעביר את הניקוטין בצורה קלה יותר למאדה ומדמה יותר את תחושת עישון הסיגריה. ישנו מגוון רחב של סיגריות אלקטרוניות, לכל אחת יתרונות וחסרונות. לפעמים הדרך למציאת הסיגריה האלקטרונית המתאימה לך ארוכה, ויש להתנסות במספר מכשירים, בנוזלים בטעמים ורמות ניקוטין שונות. ההמצלה היא להתחיל בסיגריה קלה לשימוש, או ערכה למתחיל כל שהיא, כדי שתוכלו לבדוק האם בכלל סיגריה אלקטרונית יכולה לספק לכם אלטרנטיבה? רצוי לקבל החלטה ולא לשלב בין סיגריה אלקטרונית עם ניקוטין ועישון סיגריות, קיימת סכנה של הרעלת ניקוטין. במידה ואתם מחליטים בכל זאת לשלב ולהפחית בסיגריות בהדרגה, יש לתת את הדעת לכמות הניקוטין הנצרכת.

מאגי Magi

סיגריה אלקטרונית המיוצרת בסין, סיגרית פודים הניתנת למילוי. סיגריה עוצמתית בעלת סוללה בנפח 240MAH. עיצוב קומפקטי (52 גר') ומגיעה בצבעים: אפור, שחור,כחול ואדום. פודים הניתנים למילוי בכל נוזל שתרצו, כל פוד מכיל 1ML נוזל (260 שאיפות) כקופסא וחצי של סיגריות. נוחה וקלה לשימוש ללא כפתורים. 

***ניתן לרכוש ערכה למתחילים הכוללת  סיגריה, מטען ו-4 קפסולות מלאות בשמן עם 18מ"ג ניקוטין בטעמים שונים,  קפסולות הניתנות למילוי ולשימוש חוזר עד לכ-3 שבועות לקפסולה בממוצא. 

*** ניתן גם לרכוש סיגריה עם 4 קפסולות ריקות הניתנות למילוי בכל שמן לסיגריה אלקטרונית שתבחרו עם ניקוטין או בלי ניקטוין בכל רמת ניקוטין שתבחרו. קפסולות הנועדו לשימוש חוזר בממוצע עד-3 שבועות לקפסולה. נפח הקפסולה 1מ"ל (כקופסא וחצי של סיגריות /250 שאיפות).

***את הקפסולה ניתן למלא ולעשות בהן שימוש חוזר אך יש להחליף בממוצא אחת ל-3 שבועות את הקפסולה (תלוי בשימוש), עקב בלאי של סליל חימום השמן. 

***הMAGI מתאימה לשימוש גם עם שמן קנאביס. 

***ניתן לרכוש במחיר ללא תחרות סיגריה אלקטרונית MAGI וקפסולה אחת מלאה עם ניקוטין או ריקה הניתנת למילוי.(מגיע גם עם מטען)

***ניתן לרכוש 4  (או קפסולה בודדת) קפסןלות מלאות עם ניקוטין אותם ניתן למלא בשמן עם או בלי ניקוטין לאחר שמתרוקונות. 

**ניתן לרכוש 4(או קפסולה בודדת)  קפסולות ריקות ולמלא בשמן לסיגריה אלקטרונית עם או בלי ניקוטין. 

 

Magi
MAGI_STARTERkIT

ATVS Ghost Kit Starter Kit

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

ghostkit

Vaporesso Renova ZERO Ultra Portable Pod System

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Minifit

מיניפיט סיגריה אלקטרונית קומפקטית מבית Justfog. סיגרית פודים הכוללת סוללה בעוצמת 370mAH , סיגריה הניתנת למילוי ושימוש חוזר בעלת פודים בנפח 1.5ML. הערכה כוללת סוללה, פוד מטען והוראות שימוש. את הפוד יש להחליף בממוצע כל -3 שבועות בהתאם לשמיוש, ניתן לרכוש בנפרד מארז של -3 פודים. 

הדלקת וכיבוי המכשיר נעשים על ידי 5 לחיצות על כפתור ההפעלה, ועל מנת לאדות ("לעשן") יש ללחוץ לחיצה ממושכה על כפתור ההפעלה. 

היות וסיגריה אלקרטונית MINIFIT הינה סיגרית פודים, והתנגדות הסליל הינה 1.6OHMS , הסיגריה האלקטרונית מתאימה לשימוש עם נוזל ניקוטין מליחי ורמות ניקוטין גבוהות. כמוכן, ניתן גם למלא את הפוד בנוזל ללא ניקוטין ההמלצה היא עם ריכוז PG גבוהה. 

סוללה טעונה במלאוה תספיק בין 1-3 שעות של אידוי בשימוש סביר, הסיגריה האלקטרונית מיניפיט נטענת טעינה מלאה באמצעות מטען USB במשך כ-15-25 דקות. 

 

Smok Nord

סיגריה אלקטרונית מסין בעלת פודים הניתנים למילוי וסלילים הניתנים להחלפה.

את הפודים יש למלא בנוזל לסיגריה אלקטרונית עם או בלי ניקוטין. 

*** סוללה עוצמתית 1100mAh (משחררת כמות גדולה של "עשן"/אדים).  

***מימדים: 94x30x18.8mm

***נפח הפוד: 3מ"ל

***הערכה למתחיל כוללת סוללה, פוד, מטען USB,הוראות שימוש ושני סלילים. 

סליל 0.6Ω  המיועד לאידוי ישיר לריאות, ומוציא כמות גדולה של "עשן".

סליל 1.4Ω – סטנדרתי המתאים גם לרמות ניקוטין גבוהות, למאדה המתחיל, מוציא פחות  "עשן" . 

פעולת האידוי נעשית באמצעות לחיצה על כפתור.

 

יש להחליף את הסליל בממוצא אחת ל- 3 שבועות (תלוי בשימוש) ואת הפוד לפי הצורך. 

smok_ecig

JUSTFOG C601

סיגריה אלקטרונית מדרום קוריאה, מגיעה עם קליפס מחובר המאפשרת לחבר לבגד או לשרשרת. עובדת עם פודים הניתנים למילוי בנפח של 1.7ml . נפח הסוללה של 650mAH והיא נטענת על ידי USB. על מנת להפעיל יש ללחוץ על הכפתור -4 פעמים ולשאוף.  

יש להחליף את הקפסולה בממוצא אחת ל-3 שבועות (תלוי בשימוש) עקב בלאי של סליל חימום השמן. 

Justfog
סיגריה אלקטרונית ג'אסט פוג

ג'ול

Juul

סיגריה אלקטרונית ג'ול נוצרה על ידי ג'יימס מונסיינס ואדם בואן, חזונם היה לשפר את איכות חייהם של מעשנים. שניהם עישנו סיגריות שנים רבות, אך היו בלתי מרוצים מהנזקים הבריאותיים והחברתיים של ההרגל, הם טענו שבמהלך המאה האחרונה, תעשיית הסיגריות לא התפתחה וראו בכך הזדמנות יוצאת דופן ליצור אלטרנטיבה בר קיימא. כיום ג'ול הינה הסיגריה האלקטרונית הנמכרת ביותר בארצות הברית. את הפודים אין צורך למלא ואינם מעוצבים למילוי, הם מגיעים מלאים במגוון טעמים ברמת ניקוטין 1.7% מליחי. לג'ול מערכת חימום חכמה, והיא נטענת על ידי USB. הפודים של ג'ול נקראים "Juulpod" , והם מכילים נוזל לסיגריה אלקטרונית עם מלח וניקוטין, תחת תקני בקרת איכות מחמירים, ומיועדת למעשנים שרוצים להימנע מנזקי הטבק. קלה מאוד לשימוש, ללא כפתורים, מופעלת על ידי שאיפה. ניתן לרכוש ערכה ראשונית הכוללת סיגריה מטען ו-4 פודים.  

ג'ול JUUL
סיגריה אלקטרונית ג'ול JUUL
מכשירים אלו עובדים על פעולת החימום שבעזרתה המכשיר מוציא אדים אשר אותם שואפים.
 
סיגריה אלקטרונית מכילה נוזל אשר בשפה המקצועית נקרא שמן.
את הנוזל ניתן להשיג עם ובלי ניקוטין.
הסיגריה מחממת פטיל לחום גבוהה,אשר מאדה את השמן אותו "מעשנים" "או בשפה מקצועית מאדים. 
 
מחקרים מראים כי שימוש בסיגריה אלקטרונית מזיק לבריאות. ואינו מהווה תחליף לגמילה מעישון.