טבק לגלגול תמוז סיגר

טבק המשמש לגלגול ידני של סיגריות, הוא למעשה הטבק האמיתי והטהור. כזכור, שיטות העישון הראשונות של הטבק, היו גלגולו בתוך עלי תירס או עלי דקל. אך לאחר שהושקו מכונות ייצור הסיגריות ב 1850, רוב המדינות עברו למכירת סיגריות מוכנות והטבק המשמש לגלגול ידני כמעט ונעלם.

כיום, טבק זה מהווה אחוז ניכר מסך מכירות הטבק בשווקים אירופאים מסויימים כגון צרפת, הולנד וגרמניה.

תהליך הגלגול הידני של הסיגריה מעניק למעשן ערכים נוספים מלבד העישון עצמו. זהו רגע מרגיע שבו עוצר לרגע המעשן מהמולת היום ועוסק בפעולה המערבת את כל החושים. מעשן הסיגריה המגולגלת ידנית יכול לחוש, להריח, לראות וכמובן לעשן את המוצר. בנוסף לכל אלה, מעשן הסיגריה המגולגלת ידנית הוא זה שקובע את גודלו, הרכבו ואיכותו הסופית של המוצר אותו הוא מעשן.

טבק לגלגול תמוז סיגרבשנות השפל הכלכלי שלאחר מלחמת העולם השנייה, תפס עישון מוצרי הגלגול תאוצה הודות למחירו הזול יחסית שהתאים לתקציב הדל של אנשי התקופה. עישון סיגריה מגולגלת ידנית היה נפוץ בעיקר בקרב פועלי בניין ונהגי משאיות.

בשנות ה 60, כחלק כחלק מהמהפכה האנטי ממסדית, הפך עישון הסיגריה המגולגלת ידנית לנפוץ בקרב סטודנטים אשר ראו באקט זה כאנטי ממסדי וכסמל לחופש ו"לקיחת גורלם בידיהם".   אנשים פשטו את החליפות ועברו לג'ינס, בירה הפכה פופולארית יותר מיין ועישון סיגריה מגולגלת ידנית הפך לאטרקטיבי יותר מסיגריות מוכנות.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit